طراحی هویت بصری شما را در قلب مخاطبان ماندگار می کند!

طراحی هویت بصری برند شما خوش پوش می کند!

مصرف کنندگان هر روز با تعداد زیادی نام و برند جدید یا قدیمی در بازار کالاهای مختلف برخورد می کنند و هزاران برند برای ایجاد کردن جایگاه و نام خود در میان ذهن مصرف کنندان با هم رقابتی سخت دارند.

در هر گروه و کالای مصرفی، هر مخاطب می تواند نام ۳ تا ۵ برند مشخص را بر اساس اولیت های خود ثبت نماید و بر اساس همین نام های ثبت شده، در زمان لازم به خرید کالای مورد نظر خود می پردازد.

بنا بر این در دنیایی که دنیای رقباتی برندهاست. باید از از هر فرصتی برای ایجاد جایگاه شرکت یا کالای خود در ذهن مشتریان استفاده کنید. یکی از این فرصت ها که پتانسیل بزرگی برای ایجاد تمایز بین شما و رقبایتان دارد “هویت بصری” است. با استفاده از طراحی هویت بصری آهن رباهای حسی بسازید تا مشتریان را جذب و حفظ کنید.

طراحی هویت بصری

هویت بصری نماینگر شخصیت و حرفه ای بودن برند شما است !

این مساله که که تمام ظاهر برند شما یک پیام را به مشتری برسانند بسیار مهم است اگر کارت ویزیت ، بنر تبلیغاتی و دیگر اوراق اداریتان یک پیام را به مشتری نرساند، مخاطب خود را دچار سردرگمی می کنید و احتمال اینکه از شما خرید کند بسیار کاهش پیدا می کند.
برای مثال وقتی رنگ زرد را در ذهنتان می آید احتمالا اولین برندی که در ذهن شما شکل میگیرد اپراتور ایرانسل است! این شرکت به خوبی از مزایای هویت بصری استفاده کرده است و با انتخاب رنگ هوشمندانه و استفاده آن در تمام بخش های هویت بصری خود ، توانسته رنگ زرد را معادل برند خود کند!

برای دستیابی به هویت بصری مناسب باید به متخصصان این رشته مراجعه کنید و با توضیح برند خود چارچوب خواسته هایتان رو معین کنید!

متخصصان این رشته با توجه به نیازهای شما اقلام مورد نیاز برند شما را تعیین کرده و با توجه به سلیقه و احتیاجات و پیام برندتان،

مشغول به طراحی برند شما می شوند.

در نهایت به این مساله فکر کنید که هویت بصری در یک مثال کوچک شبیه لباس برند شماست، شما به یک آدم خوش تیپ و جذاب اطمینان و علاقه ی بیشتری پیدا میکنید تا یک آدم ژولیده و ژنده پوش. این مساله را نیز فراموش نکنید هویت بصری باعث ایجاد پیوند عاطفی بین شما و مشتریانتان می شود و همیشه بخشی از مردم بر اساس احساسشان انتخاب می کنند. اگر مردم برند شما را دوست داشته باشند حتی اگر رقبایتان در برخی از زمینه ها از شما برتری داشته باشند باز شما را به دیگر برندها ترجیح می دهند.

برای دیدن نمونه کارهای استودیو طراحی گرافیک هورفر اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *